Spam/Powiadamiacz

Zamieszczajcie tu proszę swoje linki do blogów lub informujcie mnie o nowych rozdziałach.

91 komentarzy :

 1. " – Był pan ostatnią osobą, która widziała panią Nadię, przejrzeliśmy pańskie zgłoszenie… Jednak… dotąd nie udało nam się odnaleźć rozbitego jachtu ani niczego, co przypominałoby pozostałości po nim czy samą zaginioną, dlatego chcielibyśmy z panem o tym zdarzeniu jeszcze raz…

  – Pogwizd… Pogwizd jest na zewnątrz – przerwał mu, wskazując palcem zamkniętą okiennicę. W tym samym momencie zwątpił w obecność jachtu w przystani, przecież doskonale pamiętał atakujący ich sztorm. Pamiętał też swoje zdziwienie, gdy ujrzał żaglówkę następnego ranka. Po tych wszystkich dniach spędzonych na unikaniu widoku łodzi, poczuł, że musi wyjść i ją ujrzeć, dotknąć. "

  Dziwny wypadek na morzu, zaginięcie i tęsknota. Czy wszystkie zjawiska atmosferyczne są tym, za co je uważamy? Czy pogańskie wierzenia są bezpodstawne?
  Czasem w słoneczny dzień ciemna mgła może przesłonić niebo.

  teoria-wiecznosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki już się biorę za czytanie :)

   Usuń
 2. Witam!
  Po długiej przerwie wracam z kolejnym rozdziałem, mam nadzieję, że jeszcze wpadniesz i zostawisz po sobie ślad ;) Pozdrawiam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie zapraszam do siebie i liczę na komentarz z twojej strony:http://asikeo.blogspot.com/


  Asikeo^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na Cztery żywioły :)

  http://poweroffourelements.blogspot.com

  "Całkowicie inni, lecz dopełniający się nawzajem. Wiedzą, że tylko razem są w stanie wygrać w tej grze, w której stawką jest życie."


  Ludność Karteru jest podzielona według czterech żywiołów. Aquariusi władają żywiołem wody, Ignisi opanowali ogień, Ventusi królują nad powietrzem, a Terraci mają panowanie nad ziemią. Wszystkie cztery frakcje, bo tak się określają, co 7 lat wybierają spośród siebie po jednej osobie, aby złożyć na ich ręce misję, do której spełnienia zostali powołani przed wiekami. Czworo Wybrańców będzie musiało stawić czoło rosnącej w siłę potędze Nerimich, wrogiego plemienia wampirów sprzymierzonymi ze zmiennokształtnymi, aby przejąć panowanie nad całym Karterem. Przez ten cały czas Wybrani zawiedli tylko raz, 100 lat temu, a tego, co Nerimi zrobili z tym krajem, nie dało całkowicie odwrócić po dziś dzień. Czy nowo wybrani Strażnicy podołają postawionemu przed nimi zadaniu? A może zawiodą? Czy czwórka zupełnie innych nastolatków da radę obronić swój lud i jednocześnie nie zginąć?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na Prophecy of Alamer :)

  http://elfiahistoria.blogspot.com

  Rodzeństwo Wileńskich postanawia opłynąć całą kulę ziemską. Wszystko idzie po ich myśli, lecz pewnego dnia podczas potężnego sztormu ocierają się o śmierć. Ich statek zostaje zatopiony, a los wydaje się być przesądzony, gdy nagle z odsieczą przybywa im grupa nieznajomych z tajemniczym chłopakiem na czele. Wybawiciel okazuję się być następcą elfickiego tronu i zabiera Wiktorię i Eryka do swojego królestwa - mitycznej wyspy Karaniry, będącej częścią Archipelagu Księżycowego, miejsca, gdzie zwykli ludzie mają mają wstępu. Rodzeństwo początkowo nie wierzyć w historię księcia, lecz wkrótce przekonują się o jej prawdziwości. Cedric zabiera ich do pałacu Alamer, gdzie Wileńscy poznają jego siostrę Nimfadorę i Falena, znienawidzonego brata, który zrobiłby wszystko, aby po śmierci ojca objąć władzę w królestwie, choćby za cenę życia Cedrica. Księżniczka w krótkim czasie staje się najlepszą przyjaciółką Wiktorii i zakochuje się z wzajemnością w Eryku. Niestety na drodze ich miłości stoją zobowiązania dziewczyny wobec lorda Rebio II, z którym zaaranżowano jej przyszłe małżeństwo. Niebawem Wileńscy dowiadują się, że Karainra nie jest spokojną, bajeczną krainą, za jaką wzięli ją na początku, lecz pogrążanym w wielowiekowej, krwawej wojnie państwem. Cedric mówi ukochanej Wiktorii, że trafili w samo centrum walki o dominację, toczonej między nimi a Zdrajcami, wyklętymi elfami dążącymi do wprowadzenia tyrani. Wiktoria jest w szoki, kiedy przez przypadek dowiaduje się, że starszy brat Cedrica, Falen również jest jednym z nich, ale nie może nikomu powiedzieć z obawy o życie jej i jej bliskich.
  Przybycie rodzeństwa na wyspę nie jest przypadkowe, w jak wielkim szoku będą, kiedy odkryją pradawną przepowiednie, zapowiadającą ich pojawienie się w celu zakończenia rozlewu krwi niewinnych? Czy uda im się dopełnić swojego przeznaczenia? Jaka jest szansa, iż miłość Nimfadory i Eryka przekona króla do odwołania zaplanowanego przed laty ślubu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do siebie
  http://plomien-i-proch.blogspot.com/p/o-opowiadaniu.html
  Lucyfer jest upadłym aniołem. Wielkim i groźnym władcom północnej części piekła. Potężnym cesarzem, cieszący się uznaniem i szacunkiem u samego Szatana. Lucyfer jest... beznadziejnie zakochany. Zostali rozdzieleni, ale czy na zawsze ? Istnieje pewna legenda, mówiące, że upadły anioł pojawia się raz na sto lat w poszukiwaniu ukochanej, która nie żyje już od dawna.
  Ale czy na pewno taka jest dola upadłego anioła, którego najgorszym wrogiem jest czas ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Drogi czytelniku, zapewne zawsze myślałeś, że istnieje jeden świat. Oczywiście ten, w którym żyjesz ty sam. Otóż muszę cię wyprowadzić z błędu. Ludzie którzy cię otaczają, oraz ty sam żyjecie w Świecie Dnia. Istnieje także drugi, a zwie się Światem Nocy.
  Zdziwiony?
  Słuchaj dalej! W Świecie Nocy nie ma ludzi. Żaden śmiertelnik od wieków nie postawił tam swojej stopy. Nie dziw się więc, że nic o nim nie wiedziałeś. Istotom, które żyją w tym świecie właśnie na tym zależy. Chcą cię bronić w ten sposób przed demonami. Narażają swoje życie po to, żebyś ty nie musiał.
  Zapewne interesuje cię, co za istoty tam żyją?
  swiat-dnia-i-nocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy rozdział gotowy ;*
  http://gra-czy-wojna.blogspot.com/2014/03/rozdzia-1.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdy rodzice Lynn zostali zamordowani dziewczyna trafiła pod opiekę swego wuja śmierciożercy. Była bardzo szczęśliwa ,gdy Czarny Pan wybrał ją do wykonania ważnej misji.
  Opowiadanie o Erze Huncwotów.
  Serdecznie zapraszam na: http://mroczny-znak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harry Potter na zawsze w moim sercu! Już się biorę za czytanie.

   Usuń
 10.          W świecie pełnym mutantów nic nie jest pewne. Ludzie się boją, liczba mutacji nie maleje, a pytań z każdym dniem przybywa coraz więcej, jednak nie to jest największym problemem. Liczba zgonów w Providence niebezpiecznie wzrasta, przyczyna zdaje się być jasna, tylko... co dalej? Czy to aby na pewno czysty przypadek? Żeby poznać prawdę, trzeba uwierzyć w to co niemożliwe.

  http://curse-ns.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! Na pewno przeczytam dzięki piękne szczególnie, choć wstyd się przyznać, obecnie jest to moja ulubiona kreskówka, mimo że nieodpowiednia dla mojego przedziału wiekowego ;)

   Usuń
 11. Zapraszam wszystkie yaoistki na blogi z One-Shotami Yaoi.
  http://creative-yaoi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapałka w nieodpowiednich rękach może prowadzić do wielkiej katastrofy. Zwłaszcza jeśli jej właścicielem kieruje chęć zemsty. Dwie odmienne charakterem licealistki będę musiały połączyć siły by zwalczyć niszczyciela. Niestety okazuje się to dużo trudniejsze niż mogłoby się wydawać.
  Serdecznie zapraszam http://istotyognia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. NOWY ROZDZIAŁ
  Opis: "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."
  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj,

  w linkach nie widzę adresu/buttonu bloga : www.swiat-blogow.blogspot.com, do którego się zgłosiłaś/eś.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 15. http://ardentem-rogum.blogspot.com/

  W czasach, kiedy człowiek staje się niewolnikiem własnych wyborów, kiedy staje się więźniem swojego strachu. W czasach, kiedy demony przejmują władzę nad światem - nie można stać obojętnie. Ardentem Rogum to nie tylko płonący stos bożego dzieła, Ardentem Rogum to głównie odwieczna walka, bez ograniczeń między Niebem a Ziemią, między człowiekiem a potworami.

  OdpowiedzUsuń
 16. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat nadprzyrodzonym mocy i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać moją historię?
  Zapraszam: ✖ http://plaster-na-zlo.blogspot.com/ ✖

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam do zapisu na listę blogów.
  http://difficult-critiques.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Chciałabyś dać do oceny swojego bloga? http://ocenialnia-blogow-gwiazdka.blogspot.com/ serdecznie zapraszam, dopiero zaczynamy :)
  Przepraszam za spam :D

  OdpowiedzUsuń
 19. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich, przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 20. Masz swietnego bloga! Zapraszam na mojego: www.fantasymilosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Codzienność jest normalna, przewidywalna i, powiedzmy to sobie szczerze, nudna. Dlatego też, pragnę zaprosić Cię na opowiadanie z nutą fantasy. Dzięki niemu przeniesiesz się w inny świat, poznasz nadprzyrodzone istoty i zagłębisz się w różnorakie wątki. Nie nie robiąc zbędnych spoilerów zpraszam na:

  ----> Zgubne Odruchy <----

  Jeśli moja twórczość zostanie doceniona choćby jednozdaniowym komentarzem - z pewnością możesz liczyć, że i ja nie pozostanę dłużna. Postaram się napisać dość wyczerpującą opinię na temat Twej twórczości :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Dura lex, sed lex.

  W świecie Nocnych Łowców nareszcie zapanował czas pokoju.
  Wszystkie wrogie nacje złożyły swoją broń.
  Clave rozłożyło swą pieczę nad całym światem.

  Clave jednak nie wie, że w szkockim mieście Edynburg
  mieszka nieznana im istota.
  Syrena.

  Co zrobi pewien młody Nocny Łowca,
  kiedy spotka ją na swej drodze?
  Zabije ją?

  Dowiesz się na: http://niech-milosc-zwyciezy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. http://want-cant-must.blogspot.com/
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 24. Luna Rose. Zwykła dziewczyna, która przez zwykłe zamyślenie trafia do innego świata. Niestety, zostaje tam na zawsze.

  W Sollier nie mieszkają tylko zwykli ludzie i zwykle zwierzęta. Można tam spotkać zwierzęta, które Luna znała tylko z baśni i legend, a także osoby o nadprzyrodzonych zdolnościach. Jednak te osoby nie są mile widziane. Zabijane albo wypuszczane do lasu. Pomoc im jest karana. Ale są ludzie, którzy im okazują swoje dobre serce i pomagają im. Dziewczyna trafia do domu jednej z tych osób. Próbuje poznać i się przekonać co takiego mogą zrobić. Co strasznego jest w osobie, która rozmawia z tulipanami? Tego próbuje się dowiedzieć Luna. Niestety przez pewien wypadek dowie się, aż za dużo...

  Chcesz przeżyć przygodę wraz z Luną? Zapraszam:

  http://tamgdziezorzaswieciopolnocy.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Ann

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam do przeczytania moich opowiadań. Poniżej zostawiam link do swojej podstrony, gdzie znajdziesz wszystkie moje opowiadania z opisem, dzięki czemu sama będziesz mogła wybrać opowiadanie, które przeczytasz.
  Zachęcam gorąco,
  http://podstrona-roznych-barw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. The Avengers
  Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.

  Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?
  http://the-first-avenger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. STREAM OF LIES

  Zapraszam serdecznie na 2 rozdział, naszego nowego opowiadania. Może pamiętasz nas z life-are-moments? Jeśli tak to wiedz, że zakończyłyśmy tamto opowiadanie i ruszyłyśmy z kolejnym. Wpadnij, a może Ci się spodoba :) Jeśli przeczytasz wyraź swoją szczerą opinię, gdyż to nas na prawdę motywuje. Zachęcamy także do dodawania się do obserwatorów, a jeśli masz do nas lub do bohaterów jakieś pytanie, to możesz je spokojnie zadać :)

  http://stream-of-lies.blogspot.com/

  Pozdrawiamy: Cassie & Pandora ♥

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam,
  serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga. Dopiero zaczynam, więc byłabym naprawdę wdzięczna za szczerą opinię.

  Krótki opis na zachętę: Amelia zabiła swoją młodszą siostrę. Tak twierdzą wszyscy, którzy wiedzą o wydarzeniach z 12 grudnia. Dziewczyna trafia do zakładu psychiatrycznego, rodzice nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Świat Amelii legł w gruzach. Nie odezwała się do swojej terapeutki przez miesiąc, później zaczęła wymieniać nazwiska aktorów, którzy prawdopodobnie grali w filmie, który oglądała tamtego wieczoru. Celina Skasprzak wierzy, że uda jej się nawiązać kontakt z dziewczyną. 5 maja, w dzień 14 urodzin jej siostry, zaczyna rozmawiać z psycholożką...

  http://sposob-na-przetrwanie-milczenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. [..] rozległ się świst, a po krótkiej chwili rozdzierający wrzask tłumu. W plecy dziewczyny wbiła się strzała. Padła na kolana kilka kroków przed swoim tronem, a na jej krystalicznie białej sukni pojawiła się czerwona plama. Otworzyła usta, chcąc coś powiedzieć, ale nie zdążyła - księżniczka padła martwa na zimną posadzkę. [...]
  http://opowiesci-krolestwa-loren.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. „Czego nie wolno „zrobić”, gdy śmierć pyta się czego żałujesz - nie wolno jej odpowiedzieć. Dlaczego? Ponieważ śmierć jest panem losu.”
  Chcesz wiedzieć, jak wygląda życie ludzi? A może chcesz tylko zobaczyć naszą egzystencję? Jeśli tylko zechcesz , poznasz krótką historię naszego istnienia.
  Zapraszam na temat-do-rozwiniecia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Cześć! Chciałabym zaprosić Cię do zgłoszenia swojego opowiadania do konkursu Najlepszego Bloga Spisu Opowieści na SO, gdzie jest zgłoszony Twój blog. Mam nadzieję, że przyłączysz się do zabawy!


  http://spis-opowiesci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. zapach cierpienia

  „Jest rok 2037. Ameryka wygląda tak, jakby świat już dawno się skończył. Stany Zjednoczone nie istnieją. Ludzie żyją w obozach. Czy w świecie pogrążonym w wojnie, gdzie czuć zapach cierpienia, jest miejsce na miłość?

  Aby zachować porządek wśród ludności oraz, by utrzymać odpowiednie siły społeczeństwo jest dzielone na cztery grupy. Wyrzeczeni, Wojownicy, Myśliciele, Rządzący. Każda grupa odgrywa istotną rolę. Pasujesz tylko do jednej. Albo do żadnej. Wtedy zostajesz Pozostałym, osobą, która do niczego się nie nadaje. Jest to piąta grupa, stworzona bardziej z potrzeby, niż z chęci. Są odrzutkami. Co roku siedemnastolatkowie są przypisywani do jednej z grup, która ma stać się całym ich życiem. Zostajesz tylko numerem, małym fragmentem ogromnego systemu. Do której grupy trafisz?

  Ever mieszka w największym obozie, Piątce, którym dowodzi jej ojciec. W tym roku ma zostać przydzielona do jednej z grup. Gdy trafia do Wojowników jest w szoku, ma pewność, że się tam nie nadaje. Okazuje się, że nie trafiła tam przez przypadek. Wkrótce odkryje czym jest odwaga.

  Co takiego dziewczyna zobaczy w spojrzeniu nieobliczalnego i porywczego Dereka, co każe jej uwierzyć w miłość, nawet w najbardziej ekscentrycznej formie?”

  __________

  Przeszłość zawsze powraca... atakuje wspomnieniami... a jej największą bronią jest miłość.
  Potrafisz poradzić sobie z uczuciami? Myślisz, że masz nad nimi kontrolę?
  Poznaj historię Monici i Annie.
  Historię, w której uczucia są silniejsze od czasu, racjonalności, czy moralności. Silniejsze od wszystkiego.
  Historię, w której to emocje podejmują decyzję.

  Nie lubię zbyt wiele zdradzać na początek, wolę jeśli czytelnik sam wszystko odkryje ;) Zapraszam na: They don't even know you


  + ZAPRASZAM NA ZWIASTUNOWNIE ;) Zwiastunownia Double Nik

  OdpowiedzUsuń
 33. [SO] Właśnie rozpoczyna się drugi etap Konkursu na Najlepszy Blog Spisu Opowieści! Przekaż swoim czytelnikom link do ankiety, aby mogli na Ciebie głosować.

  LINK: https://docs.google.com/forms/d/1PEgykh8giLjo5VUc81fyoh9Ks8YqDoubeQ1d79JQUPI/viewform


  Możesz także wkleić gdzieś na swoim blogu button konkursu.

  BUTTON: http://pics.tinypic.pl/i/00542/4juq195emja9.png


  Każdy może głosować dowolną ilość razy.

  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

 34. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 35. Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem wszystko się komplikuje. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Każdy coś ukrywa, nie każdemu można zaufać. Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem? Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Poznaj historię 19 letniej Vanessy. Dziewczyny, której idealny świat, zamienia się w pole bitwy.
  Kategoria: fantasy
  Zapraszam na mamtowekrwi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Liana ma szesnaście lat.

  Żyje w Rohanie, kraju, który powoli podnosi się po Wojnie o Pierścień.
  Na pozór szczęśliwa, ale wewnątrz toczy wojnę, której wynik zadecyduje o jej ostatecznej osobowości. Jednak pewnego dnia stanie przed obowiązkiem, który będzie musiała wypełnić. Z pomocą przyjdzie jej ogień.
  Czy w obliczu straty znajdzie sens życia?
  Czy odkryje rodzinny sekret, którego piętno ją prześladuje?
  W wyprawie do Angmaru będzie mogła liczyć na pomoc tego, który nie jest tym, za kogo się podaje.

  * * *

  - I w moim mieczu tkwi klejnot z Pierścienia Ognia?
  - Tak, co do tego jestem pewien. Ale to by przeczyło z tym, co wyznają elfy. A mianowicie, że te trzy pierścienie nie miały nic wspólnego ze złymi mocami…
  - Ale jakimś cudem znalazł się w moim mieczu.
  - Tak… - zaczął, ale nie pozwoliłam mu dokończyć.
  - Myślisz, że Erewon cokolwiek podejrzewa? – spytałam.
  - Nie wydaje mi się. On jest bardziej skupiony na innej rzeczy. Na tobie. Nie zauważyłaś, że ciągle cię obserwuje?
  Właśnie miałam zaprzeczyć, ale nie zdążyłam. Usłyszałam odgłosy kroków. Chwilę potem ujrzałam twarz Erewona. Wyglądał, jakby nas na czymś przyłapał. Nie było w tym nic nienaturalnego. Na jego miejscu też bym się tak poczuła.
  - Nie było was długo, więc poszedłem was szukać – wyjaśnił, choć nie musiał.
  - Ja mogę to wszystko wytłumaczyć – zaczął Pegho, a ja podjęłam jego inicjatywę. Jeśli Erewon nic nie wiedział o Barlogach, nie mógł się niczego dowiedzieć. Musiałam wyjść z tego bagna.
  - Okazało się, że ja i Pegho jesteśmy daleką rodziną. On jest synem męża siostry cioci siostry mojej matki.
  - Naprawdę?
  - Tak – odpowiedziałam z pełnym przekonaniem.

  Zapraszam na X rozdział mojego bloga! Nie możesz przegapić nowej intrygi. Czy człowiek, który zdaje się znacz wszystkie sekrety okaże się dobry?

  http://strazniczka-rohanu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Forum Artefakty to wyjątkowe miejsce w sieci. Tutaj właśnie wielu początkujących i doświadczonych artystów odnajduje swój własny zakątek, w którym mogą rozwijać się, bez przeszkód tworzyć i dzielić się swoją twórczością. Artefakty od zawsze skupiały ludzi zainteresowanych literaturą i pisarstwem, zarówno tych, którzy aspirują do pisania zawodowo, hobbystów, a także publikowanych autorów - oprócz dyskusji i wskazówek teoretycznych dla debiutantów, znajduje się miejsce na rozmowy o wydawcach, marketingu oraz reklamowanie swoich powieści. Znajdziesz u nas zarówno osoby piszące, jak i czytelników zainteresowanych różnorodnymi tematykami - od fantastyki poprzez kryminały po publicystykę, od autorskich opowiadań po fanfiction dotyczące zarówno znanych fandomów i tych mniej. Zaparz więc kubek gorącej herbaty, siądź wygodnie w fotelu i zostań z nami!
  Zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie zmienię tego kim jestem ani kim byłem oraz swojej przeszłości. Mogę zawalczyć o lepszy dzień oraz przyszłość. Mogę być wolny, ale tylko wtedy, kiedy powrócę do 'tamtych dni' i pokonam swój lęk oraz rozwiążę problemy.
  Nazywam się Iker Betancourt, poznaj moją historię.
  http://mijamy-cel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Nazywam się Margaret Jones. Mam 18 lat. Nie różnię się zbytnio od swoich rówieśników, ale i tak nie potrafię odnaleźć swojego miejsca wśród szkolnej społeczności.
  Nie miałam planów na przyszłość, żyłam chwilą, imprezowałam, opuszczałam zajęcia- do pewnego momentu. Poznając Jego, postanowiłam zmienić swoje życie, stać się lepszą osobą. Tylko nie każde decyzje, które podjęłam, były tymi odpowiednimi.
  Chciałabym opowiedzieć Wam historię o tym jak odsunęłam ze swojego życia osobę, która wiele dla mnie znaczyła. A to wszystko byle tylko spełnić swoje największe marzenie. Zanim zdałam sobie sprawę z tego, że popełniłam błąd, było już za późno. Oddalił się ode mnie. Czy jeszcze kiedykolwiek uda mi się odzyskać to, co straciłam?
  Serdecznie zapraszam na : {http://fresh-start-fanfiction.blogspot.com/}

  OdpowiedzUsuń
 40. Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy wszystko, w co wierzy, może okazać się jednym wielkim kłamstwem?
  Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować.
  Wejdź i zagłęb się w historię, która może się potoczyć całkowicie inaczej, niż byś tego oczekiwał.
  http://memoryisnotdevice.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam, mam nadzieję, że Cię zaciekawi!

  OdpowiedzUsuń
 41. W świecie magii nastały mroczne czasy. Po śmierci Dumbledore'a nikt nie może czuć się bezpiecznie. Nawet ty. Za każdym zakrętem może czaić się śmierciożerca. Uważaj, możesz dostać Avadą w plecy.
  Ellie Sullivan, przyjaciółka Wybrańca, przez nieoczekiwany bieg wydarzeń musiała odłączyć się od przyjaciół. Pojechała do Hogwartu, by rozpocząć swój ostatni rok w szkole. Nie spodziewała się, że zamek został opanowany przez śmierciożerców. Wydaje się, że nikt nie może z tym nic zrobić. Nawet nauczyciele, którzy pochowali głowy w piasek. Grupka uczniów ma dosyć tyranii, jaka panuje w miejscu, które miało być ich drugim domem. Chcą rozpocząć walkę z siłami Voldemorta, ale czy im się to uda?
  http://the-prospect-of-death.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Powiadają, że czarodzieje posiadają w swoich żyłach boską krew. Najstarsze legendy mówią, że bogowie pragnęli, aby stworzonym przez nich światem rządzili ich potomkowie. Więc zabrali do swojego świata część kobiet i zgwałcili je. Miały być one matkami ich synów, przyszłych ziemskich królów [...]

  Sqeron wyrusza z Aerirem i z Kame w poszukiwaniu kolejnych bękartów posiadających magiczny rdzeń. Niestety, ich droga nie będzie usłana różami. Zakon Purra nieustannie stara się zabić wszystkich, którzy pochodzą z nieślubnego łoża lordów.

  Valoriur otrzymuje skarb znaleziony przez Sqerona, Aerira, Kame. Analizując go, jest przekonany, że może to być nowy rozdział miasta Merdes. Niestety, zbyt wielu zakonników kręci się w pobliżu. Czyżby miasto miało stać się czymś więcej niż legendą?

  Zapraszam serdecznie http://miasto-merdes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Liana ma szesnaście lat.

  Żyje w Rohanie, kraju, który powoli podnosi się po Wojnie o Pierścień.
  Na pozór szczęśliwa, ale wewnątrz toczy wojnę, której wynik zadecyduje o jej ostatecznej osobowości. Jednak pewnego dnia stanie przed obowiązkiem, który będzie musiała wypełnić. Z pomocą przyjdzie jej ogień.
  Czy w obliczu straty znajdzie sens życia?
  Czy odkryje rodzinny sekret, którego piętno ją prześladuje?
  W wyprawie do Angmaru będzie mogła liczyć na pomoc tego, który nie jest tym, za kogo się podaje.

  * * *

  - I w moim mieczu tkwi klejnot z Pierścienia Ognia?
  - Tak, co do tego jestem pewien. Ale to by przeczyło z tym, co wyznają elfy. A mianowicie, że te trzy pierścienie nie miały nic wspólnego ze złymi mocami…
  - Ale jakimś cudem znalazł się w moim mieczu.
  - Tak… - zaczął, ale nie pozwoliłam mu dokończyć.
  - Myślisz, że Erewon cokolwiek podejrzewa? – spytałam.
  - Nie wydaje mi się. On jest bardziej skupiony na innej rzeczy. Na tobie. Nie zauważyłaś, że ciągle cię obserwuje?
  Właśnie miałam zaprzeczyć, ale nie zdążyłam. Usłyszałam odgłosy kroków. Chwilę potem ujrzałam twarz Erewona. Wyglądał, jakby nas na czymś przyłapał. Nie było w tym nic nienaturalnego. Na jego miejscu też bym się tak poczuła.
  - Nie było was długo, więc poszedłem was szukać – wyjaśnił, choć nie musiał.
  - Ja mogę to wszystko wytłumaczyć – zaczął Pegho, a ja podjęłam jego inicjatywę. Jeśli Erewon nic nie wiedział o Barlogach, nie mógł się niczego dowiedzieć. Musiałam wyjść z tego bagna.
  - Okazało się, że ja i Pegho jesteśmy daleką rodziną. On jest synem męża siostry cioci siostry mojej matki.
  - Naprawdę?
  - Tak – odpowiedziałam z pełnym przekonaniem.

  Zapraszam na X rozdział mojego bloga! Nie możesz przegapić nowej intrygi. Czy człowiek, który zdaje się znacz wszystkie sekrety okaże się dobry?

  http://strazniczka-rohanu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Witam!

  w sieci pojawił się nowy KONKURS na najlepszy blog z autorską twórczością prozatorską! Do wygrania, między innymi, zestaw książek.

  Szczegóły tutaj: http://malpekiprzyjaciele.blogspot.com/

  Zapraszam do wspólnej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 45. Barcelona zawsze gościła zbłąkane dusze, szukające ukojenia. Jedną z takich dusz jest Beth, która spaceruje po krętych ścieżkach, szukając oderwania się od wspomnień. Znajduje je w tangu. Tam spotyka Harrego, czującego to samo pragnienie. Łączy ich miłość i .tango. Chłopak zawsze, nie ważne czy słońce czy deszcz siada na ławce i pisze tajemnicze listy, które wysyła w butelce.
  Jak potoczy się ich historia?
  Przekonaj się sam :)
  Restiss
  barcelonskie-tango.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy chcesz poznać anioły XXI wieku?

  Któregoś dnia Luce budzi się. Wszystko jest normalne, takie jak zawsze... dopóki dziewczyna nie uświadamia sobie, że stoi na chmurze, tysiące metrów nad ziemią. Próbuje sobie przypomnieć kim jest i co tutaj robi, ale bez skutku. Straciła pamięć. Nikt nie potrafi jej powiedzieć dlaczego tak się stało, nawet dwa potężne anioły, które spotkała na swojej drodze.

  Luce wie, że musi odzyskać to, co jej skradziono, nie patrząc na zagrożenia i wrogów czających się za rogiem. Mając przy boku skrzydlatych przyjaciół, brnie dalej, po klucz do jej umysłu i nieuchronnie zbliża się do przeznaczenia. Każdy skrywa tajemnice, wie więcej od Luce, ma interesy na boku...

  Co takiego stało się, że Luce nic nie pamięta? Kto ukradł jej wspomnienia i dlaczego? Jak może je odzyskać? Czy uda jej się dotrwać do końca?

  Czy prawda jej nie zabije?

  Zapraszam! → Dusza Grzmotu

  OdpowiedzUsuń
 47. "Gdybym mogła się oderwać, przeciąć sznur. Jeśli mogłabym odwrócić stronę na ostatnią i rzec 'żegnaj'. Ale z drugiej strony wczorajszego dnia, poza bólem serca.. co, jeśli wszystkim czym jestem bez bólu jest puste serce..mogłabym się oderwać."
  Zapraszam serdecznie,
  http://today-we-are-spinning-like-a-carousel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. http://projekt-noe.blogspot.com/
  Opowiadanie Sci-fi w dalekiej przyszłości, w której Ziemia jest wymierającą planetą, a ludzie zapomnieli o wielu istotnych sprawach. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Dusza Eulalii czasami świeci pustkami, a czasami jest jak pełny słoik cukierków. Ell nie lubi czytać książek, które co rusz podrzuca jej babcia. Księgi wielkie jak cholera, a babcia choć mała i stara - niesie je jakby niosła filiżankę z herbatą. Wnuczka dowiaduje się, że po szesnastych urodzinach zostaje kimś wyjątkowym i musi przyzwyczaić się do posiadania opiekuna innego niż babcia.
  Dziewczyna w pewnym momencie ucieka od wszystkiego, ale czy wyjdzie jej to na dobre?

  Dowiesz się więcej o losach Eulalii czytając Pogodę dusz

  OdpowiedzUsuń
 51. Elena Strashine, dziewczyna, która nawet nie wie kim naprawdę jest, mieszka w najbogatszej części Londynu. Jest najpopularniejsza w szkole, ma przyjaciół i chłopaka.
  Do czasu.
  Wszystko się zmienia, gdy jednego dnia zawiera kontakt z dziwnym chłopakiem, który wprowadza ją do świata jak z marzeń sennych.
  Od też pory Elena już nigdy nie będzie zwykłą dziewczyną…

  http://dary-bogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Tak łatwo można zniszczyć wszystko co się budowało przez lata - związek, małżeństwo, rodzinę. Jednakże umiejętności, które się zdobywa zawsze będą z tobą. Na rozstaju dróg stawała niejednokrotnie Taylor. Kobieta o wielu twarzach. Nie da się jej przekupić. Zawsze walczy do końca. Która twarz jest prawdziwa?
  http://gorycz-snu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Zawsze czułam się inna.
  Odmienna.
  Kiedy moje rówieśniczki rozmawiały o chłopakach, imprezach i markowych ubraniach, ja musiałam szybko dorosnąć, by móc zająć się rozbitą rodziną. Wieczorami zamykałam oczy i przenikałam do świata magii, do którego tylko ja miałam dostęp.
  I to było piękne.

  Do czasu, kiedy dowiedziałam się,
  że ten inny świat istnieje naprawdę...

  Zapraszam Cię na Miotłę Czarownicy

  OdpowiedzUsuń
 54. Najnowszy Katalog Opowiadań "SKOK W BLOG"

  Chcesz zareklamować swojego bloga, aby więcej osób go obserwowało? Wejdź na poniższego linka i ZGŁOŚ SIĘ ;)

  http://skok-w-blog.blogspot.com

  Tam będziesz mogła zgłosić swojego bloga. Absolutnie nic nie tracisz :D

  Pozdrawia Max

  OdpowiedzUsuń
 55. Hej.
  Zapraszam do nas na : from-my-sleeve.blogspot.com
  Piszemy:
  *one shoty,
  *opowiadanie.
  Może zainteresuje. :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Z góry przepraszam za ten spam! Wiem, ze wypadałoby najpierw przeczytać rozdział u Ciebie i skomentować, ale w tym momencie nie mam na to czasu. Jestem osobą, która zawsze odwdzięcza się za komentarz u siebie, bo uważam, że skoro ktoś traci swój cenny czas na przeczytanie moich wypocin to powinien otrzymać to samo ode mnie. Dlatego dziś przychodzę tylko z reklamą, ale wiedz, że jestem zwarta i gotowa by przeczytać Twoje opowiadanie i również wyrazić na jego temat porządną, szczerą i rzetelną opinię.
  A teraz jak to już na blogspocie, przedstawiam reklamę mojego opowiadania (na razie jest 1 rozdział;) )

  Seria morderstw, nad którymi bezskutecznie starają się zapanować podkomisarze z wydziału zabójstw, doprowadza do paniki i mnóstwa niekontrolowanych wydarzeń w całym stanie. Podczas jednego z ataków policjantka Catia Morgan zostaje ranna, a jej życie zmienia się diametralnie. Zamieszkuje w lesie, gdzie każdego dnia walczy o przetrwanie i ucieka przed groźnymi przestępcami. Znajduje schronienie i pomoc od kogoś, od kogo za wszelką cenę pragnie się uwolnić. Kim jest i dlaczego dzicz musiała stać się jej domem?
  Zapraszam na opowiadanie o cierpieniu, śmierci, krwi, brutalności, tęsknocie, sile, odwadze, pasji, namiętności i bohaterstwie. Zapewniam emocje, wrażenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Może Ci się spodoba;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Jeszcze raz przepraszam za spam, ale jakoś muszę dać o sobie znać, pewnie rozumiesz;)

  OdpowiedzUsuń
 57. Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...
  projekt-noe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 58. Mam na imię Hilda, numer 0645. Mam dwadzieścia lat i mieszkam w jednej z trzech osad, Barat. Dwadzieścia lat temu w roku 2034 przez świat przeszedł wirus, nazwany „czystką”, który zabił prawie wszystkich ludzi. Naukowcy chcieli temu zaradzić, niestety ich szczepionka wywołała odwrotny skutek, ludzie szybciej umierali. Moja mama została zaszczepiona, a po moich narodzinach zmarła. Gdy byłam sześcioletnim dzieckiem zauważyłam, że mam dziwne zdolności, moje zmysły były bardziej wyostrzone i mogłam kontrolować naturę. Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam. Miałam nadzieję, że mogę żyć spokojnie, niestety jest więcej takich jak ja. Nazwali nas nadzdolnymi - ludźmi, którzy posiadają niezwykłe umiejętności. Żołnierze Pusat mają jeden cel - znaleźć nas i zabić. Czy przeżyję? Czy pozostawię życie u boku bliskich i ucieknę? A co jeśli po raz pierwszy się zakocham?
  Zapraszam na opowiadanie z gatunku science fiction: http://tajemnica-hildy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections

  OdpowiedzUsuń
 61. Całe życie Thomasa ulega zmianie w jednym feralnym dniu – w Dniu Przydziałów. Życie chłopaka nie będzie proste. Będzie musiał walczyć o przetrwanie z niebezpiecznymi ludźmi, ale też dodatkowo pokazywać im jaki jest słaby i bezbronny.
  A wszystko po to, aby przeżyć…
  Lecz jeśli Thomas się pomyli. Popełni błąd i pokaże swą prawdziwą twarz…
  Spotka go los gorszy od śmierci...

  Wejdź do Siedziby Zesłanych i dowiedz się co zrobi Thomas stając przed wyborem, którego dokonanie graniczy z niemożliwym, a każda następna opcja jest gorsza od poprzedniej…

  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Nudzisz się? A może nie masz po prostu nic do czytania, a nie masz czasu na kilkuset stronicowe książki? W takim razie wpadnij do mnie!
  Nie, to nie jest fanfiction, czy opowiadanie autorskie, które będzie ciągnięte w nieskończoność. To jest... zbiór opowiadań!
  No weź... nie mów, że nie kręci Cię myśl o przeczytaniu kilku(nastu) opowiadań fantasy, czy też obyczajowych? Chyba, że wolisz scine-fiction... zaraz, zaraz, przecież taki tekst n a p e w n o też tam znajdziesz!
  W skrócie: zapraszam Cię na mojego bloga z krótkimi opowiadaniami! Przyjmę Cię tam z szerokim uśmiechem i otwartymi ramionami!
  http://kotolaczka-pisze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Serdecznie zapraszam na swoje blogi!

  http://mangowe-niebo.blogspot.com/ - Mangowe Niebo, czyli istny raj dla fanów mangi i anime, tudzież mangowców, otaku i tym podobnych stworzeń! Co można tutaj znaleźć? Recenzje anime oraz mang, zapowiedzi sezonów, a także kilka słów o książkach w jakiś sposób powiązanych z Krajem Kwitnącej Wiśni! [Blog wcześniej znany jako Kawaii Recenzje.]

  http://oczami-kurdupelka.blogspot.com/ - Oczami Kurdupelka, czyli patrząc od dołu. Mam 154 cm wzrostu, mam też malutkie miejsce w sieci, gdzie piszę o tym, co mi na serduszku leży. Jeśli interesuje Cię blog lifestyle, ale pisany w nieco odmienny sposób - zapraszam. Zajrzyj, a może pozostaniesz na dłużej!

  OdpowiedzUsuń
 64. Witam!

  Zapraszam do mnie na reaktywację bloga :D
  KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 65. Od razu przepraszam za spam!

  { Fantasy }

  "Sny o rzeczywistości"

  Margaret targają smutek i rozgoryczenie po śmierci matki, jej jedynej podpory. Walczy z depresją. Jako, że ojca nigdy nie znała musi zamieszkać z wujem, który sam się ofiarował by się nią zaopiekować.
  Dziesięć lat później, kiedy Meg jest już siedemnastoletnią dziewczyną wszystko psuje się na nowo. Dowiaduje się prawdy na temat jej matki i siebie samej. Już wie kto tu kłamał. Wie, że jej ojciec żyje. Ogarnięta chęcią poznania go postanawia działać na własną rękę. Chce wyruszyć w podróż, której celem ma być tajemnicza Akademia. Nie wie do końca komu ufać,ale wie, że spali za sobą wszystkie mosty byleby odnaleźć swojego ojca i siebie samą.
  Jednak czy zaufa nieznajomym? Czy porzuci dom? Czy zostawi najlepszych przyjaciół by szukać ojca? Czy ktoś jej w tym przeszkodzi? I czemu to wszystko było jedną wielką tajemnicą, intrygą utkaną tylko po to by nie znała swojego taty?
  A może to coś więcej, nie sądzisz ?

  Zapraszam! [ dreams-of-reality-margaret.blogspot.com/ ] ❤

  OdpowiedzUsuń
 66. Witaj!
  Mam przyjemność zaprosić Cię na naszą szablonarnię!
  Może znajdziesz coś dla siebie :)
  ->> Bajkowe Szablony <<-

  OdpowiedzUsuń
 67. http://assassins-creed-revenge.blogspot.com


   - Jak tam hiszpański galeon, Thatch? - spytał mężczyzna w białym, niecodziennym stroju. Kaptur przypominający ptasi dziób skrywał jego oblicze, a na nadgarstkach widniały ciasne, skórzane bransolety. 
  - Miarkuj się Kenway! - warknął pirat uderzając pięścią w stół. Miał reputację nieustraszonego, a ten chłystek właśnie ją podważał. - Aby utrzymać Nassau potrzebujemy tego statku. Potrzebujemy sojuszników, a ty o ile wiem, wszystkich kandydatów posłałeś na dno.
   - Nie wszystkich. Jest przynajmniej jeszcze paru piratów, którzy mogliby nam pomóc. - Wtrącił Vane, siadając przy stole. Czarnobrody uniósł na niego swoje spojrzenie, a gdy zrozumiał o co chodzi kapitanowi "Łowcy", stanowczo pokręcił głową.
  - Och, ty i Edward jesteście siebie warci. Obaj gonią za bajkami.
   - To nie bajka. Hiszpanie omijają tą zatokę szerokim łukiem nie bez powodu, to jest port Echa. 
  - "Echo Stłumionego Buntu" to jeszcze gorsza legenda od "Latającego Holendra"! Oba nie istnieją, ale o tym pierwszym ledwo kto słyszał!
   - A jednak, mój informator doniósł, że widziano statek z tą nazwą na burcie.
   - Ja się piszę. - Uśmiechnął się Kenway, uderzając dłonią w stół. - Powiedz mi tylko gdzie go ostatnio widzieli, a zdobędę wam ten statek i jeśli Calypso będzie łaskawa, utrzemy nosa i Anglikom i  Hiszpanom!
   - Aye! - rozległo się zgodnie wokół stołu, kufle uderzyły o siebie, mocząc rumem stolik i kapelusz Czarnobrodego. Thatch zaklął przy tym ostatnim i wytrzepał ukochane nakrycie głowy, posyłając Kenway'owi mordercze spojrzenie. Kiedy ten chłystek zmienił się w takiego kapitana? A no tak, kiedy służył pod jego komendą. Kiedy z korsarza, zmienił się w pirata, gadającego w kółko o Templariuszach i Asasynach. Czyli innymi słowy - w kolejnego szaleńca chcącego trochę zarobić.

  Bractwo Asasynów powoli znika z kart historii, Templariusze zawładnęli lądem, a teraz sięgają po morza i oceany, jednak żeby to zrobić, muszą wyeliminować główne zagrożenie, jakim są piraci jak asasyn Edward Kenway, Edward Thatch, Charles Vane, Adewale i Calico Jack. Jedyną nadzieją Nassau jest legendarne „Echo Stłumionego Buntu” statek, któremu nie straszne sztormy, huragany czy kule armatnie. Statek, którego załoga nigdy się nie starzeje i nie ginie. Statek, którego kapitanem jest potwór i asasyn, a teraz ów kapitan powraca by pomścić bractwo i na pewno nie będzie na posyłki bandy pijaków z zatoki piratów.

  OdpowiedzUsuń

 68. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/


  P.S. Genialny szablon o.O <3

  OdpowiedzUsuń
 69. Zapraszam serdecznie na opowiadanie pt. 'W co ty grasz? - zapytali jednocześnie.'
  http://but-i-still-dont-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Cześć. Serdecznie zapraszam na pierwszy rozdział!

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Odwdzięczam się za poświęcenie uwagi mojemu tworowi :)


  Jestem Laila.
  I tyle, jeśli chodzi o mnie. Więcej nie pamiętam.
  Mimo to staram się normalnie żyć wśród ludzi. Omijam szerokim łukiem wszystko, co uznam za potencjalne zagrożenie. Nigdy nie narażam siebie i swojego przyjaciela na niebezpieczeństwo.
  Ale każdy popełnia błędy.
  Codziennie myślę o tym, kim byłabym, gdybym wszystko pamiętała. Odkąd pojawiłam się na Ziemi, wciąż nurtuje mnie to samo pytanie: Kim jesteś, do cholery, dziewczyno? Niestety, żadna z napotkanych przeze mnie osób tego nie wie. Obawiam się, że nigdy nie otrzymam odpowiedzi.

  W świecie pełnym nadprzyrodzonych istot, intryg, wojen i romansów każdy scenariusz wydaje się możliwy. Wystarczy tylko wybrać ten właściwy.
  Właśnie, wystarczy. Ale jeśli trzeba zrobić coś więcej?

  Witaj wędrowcze w świecie aniołów i demonów XXI wieku.
  Wybierz swoją ścieżkę.
  I ruszaj!

  Zapraszam! → Dusza Grzmotu

  OdpowiedzUsuń
 72. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 73. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. Katalog opowiadań fantastycznych http://przy-barze-fantastyki.blogspot.com zaprasza w swe nie(skromne) progi!

  OdpowiedzUsuń
 75. Cześć!
  Zapraszam do Katalogu Euforia - miejsca o wszechstronnej kadrze, która spełni wszystkie Twoje życzenia! Postaramy się sprostać każdemu zadaniu.

  http://katalog-euforia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. http://crying-werewolf.blogspot.com/
  Camille i jej bliźniacza siostra Lily po śmierci rodziców wyprowadzają się do Los Angeles.
  Miasto Aniołów wydaje się być idealnym miejscem na rekonwalescencję, ale czy aby na pewno? Pyskata i buntownicza Camille, która została przemieniona w hybrydę wampira i wilkołaka oraz niewinna Lily, która wypiera swoją wilczą naturę, będą musiały stawić czoła czemuś, o czym nie śniło im się w najgorszych koszmarach...
  Zapraszam serdecznie do przeczytania historii tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Zaczęłam pisanie od nowa, więc poszukuję grona stałych czytelników, którzy dawali by mi jeszcze większego powera do pisania! Dziękuję bardzo i pozdrawiam, Camille! <3

  OdpowiedzUsuń
 77. Ciepłe, jasne światło uderzyło w jej bladą skórę, na której pojawiła się gęsia skórka. Otwierając powoli oczy wyszukiwała jakiegoś punktu zaczepienia w przestrzeni, ale nie mogła nic dostrzec. Jej źrenice zmniejszyły się maksymalnie, skóra zbielała jeszcze bardziej, a ona sama skulona siedziała w miejscu, którego nigdy przedtem nie widziała. Rozglądając się wokół siebie widziała tylko biel tak czystą, że w pewnym momencie pomyślała, iż może znalazła się w niebie. Nie, to nie jest możliwe - pomyślała. Delikatnie oparła dłonie na gładkiej powierzchni i pogładziła ją. Nie wiedziała gdzie się znajduje, ani kim jest. Nic nie pamiętała, jedynie gdzieś w głębi pamięci dostrzegała coś w postaci wisiorka w kształcie kryształu. Automatycznie dotknęła szyi i wyczuła drobną, chropowatą powierzchnię. Łańcuszek z wisiorkiem, który miała w pamięci swobodnie zwisał między jej nagimi piersiami i lśnił delikatnym błękitem. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, że jest całkiem naga. Gwałtownie potrząsnęła głową, by sprawdzić czy na pewno nikogo nie ma w pobliżu, ale nie zobaczyła żadnej postaci. Odetchnęła z ulgą i przyjrzała się kryształowi. Było w nim coś dziwnego, kuszącego ale nie w ten zły sposób. Patrząc dłużej na kamień widziała w nim nadzieje i odpowiedź jak musi postępować. Postanowiła się ruszyć i sprawdzić czy poza zasięgiem jej wzroku jest coś innego, niż tylko blada przestrzeń. Zdecydowała, że pójdzie przed siebie. Jak właściwie tu trafiła i co robiła przedtem. Nic nie wiedziała. Zdawało się jakby czas zatrzymał się w tym miejscu, a ona nie porusza się. W tej samej chwili kryształ rozbłysł, a ona upadła. Jej oczy zamykały się powoli, oddech zwalniał i poczuła chłód, którego wcześniej nie było. Jeszcze nie czas - usłyszała szept i otoczyła ją ciemność.

  http://kraina-dusz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. Twój blog został dodany do Katalogu Euforia :3
  Pozdrawiam, taasteful. ♥

  OdpowiedzUsuń
 79. Hej!
  Serdecznie zapraszam do Spisu Opowiadań http://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com/, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie :D

  Załoga Spisu Opowiadań.

  P.S. wciąż poszukujemy osób, które dołączyły by do naszej załogi!

  OdpowiedzUsuń
 80. "Skoro możemy wybierać opowiadania na podstawie opisów, czemu nie robić tego na podstawie postaci?" - oto nasze motto, motto Projektu Stella. Jeśli chcesz, by stworzenie z twojej wyobraźni się tam znalazło, odwiedź nas:
  http://projekt-stella.blogspot.com/
  Zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 81. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na „Goodbye my lover”! :))

  Wiem, że sama wyznaję zasadę "czytanie za czytanie", gdy tylko przeczytasz mój króciutki prolog i rozdział pierwszy, obiecuję się zrewanżować! :))

  zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do „Tesoro” przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli…

  adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Pozdrawiam cieplutko! <3

  OdpowiedzUsuń
 82. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 83. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 84. Witaj
  Ostrze Krytyki połączyło się wraz z innymi ocenialniami pod adresem wspolnymi-silami.blogspot.com. Proszę o zmianę linku.
  Dodatkowo Twój blog przechodzi do zamrożonej kolejki z powodu przedawnienia, jeśli nie odpowiesz w ciągu 10 dni, czy chcesz być w ogóle oceniana - oceny nie będzie. Proszę o odpowiedź na mojej podstronie elektrownia-bueh.blogspot.com.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 85. Raz kiedyś zdarzyło Ci się skomentować naszą opowieść. I ponoć się spodobało. Być może więc ucieszy Cię waidomosć,że po roku przerwy powróciłyśmy z głowami pełnymi nowych pomysłów. Dalatego serdecznie zapraszam Cię na rozdział 17 na awa-lowcy.blogspot.com
  Pozdrawiam,
  Szal, S&S

  PS: Zaraz dodam do czytanych, bo węszę dobrą historię tu :D

  OdpowiedzUsuń
 86. Hej! Może miałabyś ochotę wejść i przeczytać początek mojego nowego opowiadania? Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości. Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu.

  Pozdrawiam Xx
  http://oczy-w-ogniu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 87. Charlotte Walker nie jest zwyczajną dziewczyną. Jest przyszłym Łowcą. Uczy się w Akademii Darth, po ataku Podziemnych na szkołę traci rodziców. Zakwalifikowała się do Nocnej Szkoły, trenuje aby któregoś dnia odpłacić Przeklętym za swoje krzywdy. Czy nie pogubi się w tym wszystkim? Oczywiście nie może zabraknąć wątku miłosnego.. Kogo wybierze Charlotte, Adama czy Jaydena? A ty, którego być wybrał?
  http://po-drugiej-stronie-luustraa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Hope Land of Grafic